KOZMİK ENERJİ

“Kozmik Enerji” kanal olarak adlandırılan kozmik bilgileri kullanarak kişinin fiziksel ,duygusal ve spiritüel gelişiminin şifalanmasına dayanan çok etkili bir yöntem. Çakralar , bilgi merkezleridir ve bu merkezler Evren’in bilgi bileşeni ile sürekli bir etkileşim içindedir ve aynı zamanda çakralar kozmik enerji kanalları dediğimiz kanallarla da temasa geçebilir. Kozmik enerji kanalları uygulayıcı ve danışan arasındaki mesafeden bağımsız olarak insan bedeni üzerinde iyileştirici etkilere sahiplerdir. Seans sırasında kanallar ile insanlar arasındaki etkileşim kanallara uyumlanmış olan uygulayıcılar rehberliğinde çalışır.

Kozmik Enerji, holistik (bütünsel) yaklaşımla korunma, temizlenme ve şifalanma sağlayan çok etkili bir tamamlayıcı tıp yöntemidir. Tibetli rahipler tarafından şifa vermek amacıyla kullanılan bu yöntem, daha sonra Rusya’da bir tıp doktoru tarafından sistematik ve bilimsel hale getirilmiştir.

Kozmik Enerji Terapisi’ni diğer tekniklerden ayıran en önemli özelliklerinden biri şu an kullanılan halinin bilimsel temellere dayanması ve süreç içinde gözlenebilir sonuçlar alınmasıdır. Şu anda Dünya Sağlık Örgütü üyesi olan “International Classic Cosmoenergy Federation” (ICCF) adında bir federasyonu bulunan Kozmik Enerji, tüm dünyada hızla yayılmakta ve tamamlayıcı tıp tekniği olarak dünyanın birçok yerinde kullanılmaktadır.Kozmik Enerji terapisi, grip gibi viral hastalıklardan, depresyon ve kaygı bozukluğu gibi psikolojik rahatsızlıklara, çözümü olmadığı söylenen migren gibi kronik hastalıklardan, kanser vb. tehlikeli hastalıklara kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılır. Ayrıca stres, kilo dengeleme, öfke sorunu vb. sıkça rastlanan problemlerde de kullanılmaktadır.

Kozmik Enerji ;

*Bireylere verdiği şifanın yanısıra insanın enerji bedeninde bulunan negatif etkileri de temizler, pozitif enerji yükler.

*Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan büyü ,nazar gibi düşük titreşimleri ortadan kaldırır.

*Kişinin aurasını, karmasını, geçmişini, bedenini, çakralarını, dişil ve eril enerji kanallarını tamamen temizler, dengeler ve şifalandırır.

* Bloke olmuş enerji yollarını açar, bolluk, bereket, sağlık , huzur ve sevgi getirir

*Bireyleri korur, onların manyetik alanlarını güçlendirir, enerji akışlarını sağlar.

Kozmik Enerji Terapisi yaşamda var olan tüm sıkıntı veren durumlar için kullanılabildiği gibi, bilinen bir sıkıntı olmasa da kişinin kendini daha iyi, mutlu ve huzurlu hissetmesi için kullanılan çok güçlü bir tekniktir.

Kozmik EnerjiKozmik EnerjiKozmik Enerji

UYARI: İşbu site içerisinde paylaşılan bilgiler tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler okuyanı (danışanı) bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

Latest Posts

Facebook

Twitter

Could not authenticate you.