KRİSTAL ŞİFA YATAĞI

İnanan için hiç bir kanıta gerek yok. İnanmayan için her kanıt yetersiz.

– Aziz Ignatius de Loyola –

“Kristal Yatak” vücudumuzda bulunan yedi ana enerji merkezi (Çakra) üzerine gelecek şekilde ayarlanan, çakra renklerini yansıtan, özel kesim şeffaf kuvars kristalleri kullanılan bir düzenektir.

“Kristal Yatak Terapisi”, uzanarak, meditatif bir müzik eşliğinde, kristallerden belli bir ritimle, çakraların kendi renklerinde ışık yansıtarak enerjilendirmeyi gerçekleştirir. Bu seans sırasında kişi kendi içine dönük, dingin kalır ve titreşimi kuvars kristalin titreşimiyle dengelenerek doğal haline gelir. Ruhsal, zihinsel, bedensel, duygusal iyileşmeye yardımcı olur. Aynı zamanda anti aging özelliği ile  yaşlanmaya karşı da kullanılır.

Kristal yatak terapisinde , Chromotherapy (renk terapisi) , Lithotherapy (taş terapisi ) ve Musicotherapy ( müzik terapisi ) biraradadır.

* Çakralarınızı dengeler ve size iç huzuru sağlar.

* Enerji merkezlerinizdeki  blokajları ortadan kaldırır ve enerjinizi dengeler.

* Hücreleriniz arasındaki pozitif iletişimi harekete geçirir ve negatif duyguları pozitife çevirir.

* Ruhsal farkındalığınızı geliştirir, spiritüel aleme açılan kanalla kavrayışınızı ve iç görünüzü derinleştirir.

* Enerji merkezlerini temizler ve arındırır, dolayısıyla zihin ve bedenin arınmasını sağlar.

*Duygusal ve fiziksel iyileşme ve yenilenmenin desteklenmesi ile iyileşme sürecinin devamı için önerilir.

* Bağışıklık sisteminin üst seviyede pozitif uyarılmasından dolayı, Kristal Işık Terapisi bütün fiziksel ve psikolojik problemlerin giderilmesi için tavsiye edilir.

Seansın sonunda, fiziksel, psikolojik, eterik farklı seviyeler astral hizaya gelir. Mental ve duygusal seviyede, bu kuvarslar uygunsuz davranış kalıplarını ve eski düşünce şekillerini uzaklaştırır. Boşluk/anlamsızlık taşıyan alanları özgüven ve öz değer hisleriyle değiştirir. Fiziksel hastalıklar, küçük ya da büyük olmalarının bir önemi olmaksızın Kristal Işık Terapisi yöntemiyle tedavi edilir. Terapi bedenin kendini yenileme potansiyelini ortaya çıkarır.

Kristal yatak 7 adet, arındırılmış ve spesifik titreşimlere sahip kristalle yapılan bir çeşit modern Chroma sistemidir. Seans, kişi gözleri kapalıyken, yatağa uzanmış ve sakin meditasyon müziği dinlerken yapılır. Işıklar kişinin bedeninin 18 inç (30-40 cm) üzerine yerleştirilir ve enerji merkezleri olan çakraların üzerinde baş ile başlayarak asılır.

Kristal şifanın tedavi edici etkisi; dokularımızdaki sıvının titreşim frekasının kristallerin yaydığı iyileştirici ve arındırıcı titreşimlerin frekansıyla rezonansa girmesi ile ortaya çıkar.  Hasta hücreler şifalandırıcı titreşimi alırlar ve tedaviyi devam ettirdiğimizde hücrelerimizin ve organlarımızın yenilenmesini sağlarlar. Kristal yatak seansı kristal banyosu olarak da anılır. Seanslar bedenin enerjisini gençleştirmek, yenilemek, iyileştirmek için yararlıdır. Her seans 20-60 dakika arası sürer. Kristal yatak seansıyla alınan şifalanma tecrübesi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak gerçekleşir.

Kristal Yatak TerapisiRenk Terapisi

UYARI: İşbu site içerisinde paylaşılan bilgiler tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler okuyanı (danışanı) bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

Latest Posts

Facebook

Twitter

Could not authenticate you.